Lietošanas Instrukcija

Apsveicam Jūs ar augstas klases lāzera Bamboo laser iegādi! Pirms uzsākat terapiju, lūdzu, izlasiet lietošanas instrukciju. Tā palīdzēs Jums sasniegt labākus rezultātus.

lāzeris
 1. Standarti un direktīvas

  Bamboo laser atbilst standartiem, kas garantē zināmu imunitāti pret elektromagnētisko ietekmi. Tomēr dažādu pārnēsājamo un mobilo sakaru iekārtas var ietekmēt lāzera darbību. Sīkākai informācijai skatīt sadaļu par elektromagnētisko vidi.

 2. Marķējums un klasifikācija

  Klasifikācija saskaņā ar Direktīvu 2014/30/EC, atbilstības sertifikātu Nr. ScD12661S16. Bamboo laser ir 1M klases lāzers un tā lāzera starojumu nedrīkst apskatīt tieši ar optiskajām ierīcēm, piemēram, tālskati vai palielināmo stiklu.

  Lāzers ir marķēts ar unikālo ID uzlīmi, kas norāda ražotāja Sērijas Nr., adresi, kontakttālruni un atbilstību prasībām.

  сертификат

  A - lāzera lēcas uzgalis
  B - medicīniskā silikona individuālas lietošanas higiēniskais uzgalis
  C - uzlādes un darbības indikators
  D - ieslēgšanas poga SĀKT
  E - lādētāja ligzda un marķējums lāzera pamatnē

 3. Tehniskā specifikācija, elektriskās īpašības un vide
  īpašība klasifikācija
  Barošanas tips akumulators
  Aizsardzības veids pret elektrisko pārspriegumu B tipa
  Izmantošanas vide Temperatūra 10-30 ° C
  Transportēšanas un uzglabāšana vide Relatīvais mitrums 10-90%
  Temperatūra -25 - +45° C
  Gaisa spiediens 5001060hPa
  Aizsardzības pakāpe pret ūdens iekļūšanu Nav aizsargāts pret ūdens iekļūšanu
  Aizsardzības līmenis pret aizdegšanos Nav aizsargāts pret aizdegšanos
 4. Lāzers un lēca

  Lāzera Bamboo laser gaismas viļņa garums ir 808 nm un maksimālā jauda ir 120 mW. Lēca nosedz gaismu, lai samazinātu lāzera stara ietekmi uz acīm. Lāzera gaisma iziet caur plakano centru, apaļajai virsmai un parādās kā vāja sarkana gaisma.

 5. Ziņošana par defektiem

  Ja Jums kā lietotājam rodas problēmas, lietojot Bamboo laser ,piemēram, lādējot vai lietošanas laikā, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot šo kontaktinformāciju. SIA “EkoMed”, Brīvības iela 111-52, Rīga, Latvija, mob: 26682563.

 6. Sākot darbu ar lāzeru
  1. Nospiediet ieslēgšanas pogu SĀKT (D)
  2. Skaņas signāls un mirgojošs indikators (C) norāda, ka lāzera stars ir aktivizēts.
  3. Lāzera gaisma tiek aktivizēta un ir aktīva 20 sekundes (1 deva) un pēc tam automātiski apturēta. Par to liecinās divi īsi akustiskie signāli un degs gaisma.
 7. Akumulatora indikators un lādēšana

  Kad akumulators ir izlādējies, tas tiek parādīts pirms terapijas uzsākšanas, mirgojot uzlādes indikatoram (C). Lāzera gaisma vairs nedeg, bet mirgo. Tas atkārtosies katru reizi, kad ierīce tiks ieslēgta, kamēr vien lāzers netiks uzlādēts. Lādēšanai izmantot klāt pievienoto USB lādētāju. Iespraudiet to lādēšanas ligzdā (E) , kas atrodas lāzera pamatnē. Rekomendējam pirmo uzlādi veikt vismaz 6 stundas. Uzlādes process notiek, pievienojot uzlādes vadu pie lāzera barošanas ligzdas, kas atrodas lāzera pamatnē. Par uzlādes procesa sākšanos liecina zilās lampiņas iedegšanās. Uzlādes process ir pabeigts, kad šī gaismiņa beidz degt. Šis process var aizņemt pāris stundas, atkarībā, cik lielā mērā lāzera akumulaltors ir izlādējies.

 8. Dozas indikators

  Bamboo laser ir iebūvēta dozēšanas sistēma, kas informē lietotāju par pareizu dozu (20 sekundes). Tas tiek darīts ar skaņas un gaismas signālu. Viena aktivizēšana vienāda ar vienu dozu. (Sk. ieteikumus saskaņā ar 12.1 punktu, lai piemērotu dozu skaitu).

 9. Uzturēšana un tīrīšana

  zmantojiet Bamboo laser tīrīšanai mitrās salvetes vai roku ādas dezinfekcijas līdzekli. Spirtu nesaturošu! Noslaukiet tikai no ārpuses.

 10. Lāzerterapijas pielietošanas metodes

  Sāciet ar vietas izvēli, kur Jūs vēlaties aplicēt Bamboo laser. Apstrādes vietas ieteikumus un pielietojuma shēmu varat atrast 12.1 punktā. Apstrādes laikā, pavērsiet lēcu pret virsmu, kuru jūs vēlaties apstrādāt un nospiediet pogu Sākt. Bamboo laser pīkstiens vienu reizi liecina, ka process ir sācies. Turiet lēcu pret ādas virsmu līdz doza ir pabeigta. Dozas beigas tiek apzīmētas ar diviem pīkstieniem. Pārliecinieties, ka lēca ir saskarē ar ādu visu devas laika periodu. Ādas virsma, uz kuru tiek vērsta lēca ir saņēmusi vienu devu. Veiciet procedūru citās ādas vietās, apskatot 12.punktā ārstēšanas ieteikumus. Grūti sasniedzamās vietās, piemēram, uz kakla un muguras, labāk lūdziet palīdzību kādam citam. Apstrādājot ievainotu ādu / čūlu, lēca jātur tuvāk ādas virsmai, kas ir neskarta.

  1. Nepareiza lietošana
   • Ja terapija netiek veikta tik bieži, kā tas ir ieteikts, optimālus rezultātu nevar sasniegt. Tomēr nepastāv ar to saistīts risks.
   • Ja terapija tiek veikta biežāk, nekā ieteikts, tas var veicināt negatīvu rezultātu. Tomēr nepastāv ar to saistīts risks.
   • Pārāk liela deva vienā reizē dod tikpat negatīvus rezultātus, kā aplicējot pārāk bieži.
   • Ja tiek apstrādāta veselīga āda, nekas nenotiek. Nepastāv saistīts risks.
   • Ja tiek apstrādāts nepareizs ādas punkts, rezultāti nebūs efektīvi. Tomēr nepastāv risks.
   • Ārsts norāda diagnozes, kad nedrīkst lietot Bamboo laser.
 11. Blakusparādības

  Pašlaik nav zināmas blakusparādības.

 12. Lietošanas ieteikumi

  Ja jūs neesat pārliecināti par savu diagnozi, sazinieties ar ārstu.

  1. Sāpju mazināšana ar Bamboo laser

   Pārsvarā kustību sāpes veidojas pēc akūtas vai ilgstošas ​​pārslodzes, pēc sporta treniņiem. Bamboo laser var izmantot arī, ja ir vieglas traumas, vai arī, ja nav nopietnu kaitējumu muskuļiem, cīpslu iekaisumi, vai locītavu sāpēs, kā arī hronisku locītavu iekaisumi, piemēram, reimatoīds artrīts. Lāzeram ir pretsāpju iedarbība un tas samazina stīvumu no rītiem. Pirms apstrādes uzsākšanas ar lāzeri, mēs iesakām apmeklēt ārstu, lai noteiktu sāpju iemeslu un uzstādītu diagnozi. Mēs arī iesakām izmantot lāzeri, ja ir kustību traucējumi, kā arī ja nepieciešams relaksēties. Ja ir smagas traumas, kā piem. gūžas daļā, plaukstās, pirkstu traumas un, ja nenotiek atveseļošanās pēc četrām līdz piecām dienām un pēkšņi sākas drudzis, vai pēkšņi pietūkst locītavās, nekavējoties sazinieties ar veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju.Lāzerterapijai ar Bamboo laser ir 90% apstiprinātu rezultātu sāpju neitralizēšanai vai sadziedēšanas veicināšanai. Lāzera lietošanu var kombinēt ar medikamentiem, kas pieejami aptiekās, un to var lietot arī personas ar elektrokardio stimulatoru. Gadījumā, ja rodas neskaidrības, konsultējieties ar ārstu. Sākotnēji īslaicīgs siltums problemātiskajā vietā norāda, ka ir notikusi efektīva iedarbība.

   Pielietojuma shēma pie cīpslu iekaisumiem
   Atrašanās vieta Dozu skaits
   Elkonis 2-3
   Plecs 2-3
   Papēdis 2-3
   Pēdas (piem., papēža piesis) 2-3
   Pielietojuma shēma pie locītavu sāpēm
   Pirksti 1-2
   Potītes 2-4
   Elkoņi 2-4
   Pleci 2-4
   Lāpstiņas 1-2
   Kakls 4-12
   Gurni 4-8
   Vienai gurnu pusei 2-4
   Ceļgali (iekšpusē) 3-6
   Potītes (piemēram, sastiepums) 2-4
 13. Lietošanas intervāls

  Pielietojiet lāzeri katru dienu divas nedēļas vai katru otro dienu, trīs līdz četras nedēļas. Kad efekts panākts, samaziniet Bamboo laser dozas par apmēram 30 %.

 14. Kontrindikācijas

  Piesardzības dēļ, grūtniecēm vajadzētu izvairīties no lāzerterapijas. Tomēr, nav ziņu par negatīvu ietekmi.

 15. Problēmu novēršana

  Visos remonta un apkopes noteikumos rakstīts, ka ierīces atvēršanu var veikt tikai ražotājs. Ja ierīce nedod skaņas vai gaismas signālu sākumā:

  • Pārbaudiet vai Bamboo laser ir uzlādēts.
  • Rokturis dažkārt kļūst nedaudz silts pēc ilgstošas izmantošanas. Šādos gadījumos, izslēdziet Bamboo laser 15-20 minūtes pirms atkal atsākat darbu ar to. Lāzera gaisma nāk no lēcas. Lāzera gaisma ir praktiski neredzama ar aci, bet var būt saskatāma kā tumši sarkans stars. Lāzera gaismu ir ļoti viegli redzēt tumšā telpā. Nekad neskatieties tieši uz lāzera gaismu. Ja jūsu problēma nav atrodama pie problēmu novēršanas padomiem vai ieteikumi nav palīdzējuši, sazinieties ar ražotāju.
 16. Pakalpojumi un aksesuāri
  • 2 gadu garantija attiecas uz normālu Bamboo laser lietošanu un kopšanu. Lāzeri uzglabāt sausā vietā. Triecienneizturīgs.
  • Rekomendējam lietot individuālās lietošanas medicīniskā slilikona uzgali (B) , lai nodrošinātu higiēnu un drošību katram lietotājam, ja Bamboo laser izmanto vairāki lietotāji.
 17. Biežāk uzdotie jautājumi

  Vai lāzers ir kaitīgs acīm?

  Lāzers ir populārs vārds, kas bieži vien izraisa bažas. Tomēr mūsdienās lāzeri ir kļuvuši par ierastu lietu un šis lāzers ir pilnīgi drošs. Tomēr spēcīgi lāzeri, piemēram, tie, ko izmanto, rūpnieciskām vajadzībām, ir potenciāli kaitīgi. Bamboo laser gaismā ir lēca, ar kuru lāzera stipruma līmenis tiek izlīdzināts. Vienīgais ieteikums būtu - nekad neskatīties tieši pret lāzera staru.

  Es tiešām varu izārstēt pats/pati sevi ar lāzeri?

  Gaisma lāzera galā ir pārāk vāja, lai būtu uzreiz vizuāli redzama efektivitāte. Ir grūti noticēt, ka šāda vāja, neredzama lāzera gaisma spēj dziedēt, bet tas ir tāpēc, ka acīm ir grūti uztvert šāda veida lāzera gaismu. Parastā lāzera gaisma, atšķirībā no lāzera raidītās, ir atšķirīga tipa gaisma, ko acs var vieglāk saskatīt. Patiesībā, Bamboo laser lāzera gaisma ir aptuveni 100 reizes spēcīgāka, nekā parastā lāzera raidītā.

  Ko dara lāzera lēca?

  Lēca pārvērš lāzera gaismu, lai tā nav kaitīga acīm, nezaudējot noderīgas terapeitiskās īpašības.

  Vai es varu mazināt citas sāpes, kas nav minētas ieteikumos?

  Lāzeri var izmantot, lai apstrādātu dažādas vietas un mazinātu dažādas sāpes. Tomēr, pirms lāzera lietošanas ir jākonsultējas ar speciāli apmācītiem veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem.

  Vai sāpes pazūd?

  Pēc apstrādes ar Bamboo laser, sāpes parasti mazinās vai izzūd. Bamboo laser stimulē pašu organisma atveseļošanās procesu, vienlaikus darbojoties kā iekaisuma inhibitors.

  Vai tas vienmēr strādā?

  Mēs visi esam unikāli indivīdi un uz lāzerterapiju katrs var reaģēt nedaudz atšķirīgi. Lielākā daļa panāks labus rezultātus, bet citiem tie būs tikai nelieli uzlabojumi. Kopumā vairāk nekā 90 % no pacientiem sasniedz labus rezultātus.

 

Izplatītāja/ražotāja kontakti Latvijā:

SIA “EkoMed” , Brīvības iela 111-52, Rīga, LV-1001, Latvija
Tālrunis: +371 26682563
www.bamboolaser.com